Rotabet para yatırma yöntemleri 2014 yılından beri sürekli gelişmekte ve kullanıcıların isteklerine göre değiştirilmektedir. En çok tercih edilen yöntemler havale, CepBank yöntemleridir. Bu yöntemlerin arasından fiziksel yöntemler yani bankalarla yapılan yöntemler ve aynı şekilde tamamen çevrimiçi platformlarda bulunan para çekme, yatırım yöntemleri de bulunmaktadır. Tamamen kullanıcının rahat etmesine ve tercihine bırakılmış olan para yatırma ve ödeme yöntemleri aynı şekilde hepsi aynı kalitede sunulmaktadır. Örnek olarak tamamının finansal alt limiti 200 TL üst limiti 20 bin TL’dir. Bunların hepsi 7/24 hizmet vermekte olan yatırım ve çekme yöntemleridir. Herhangi birini kullanmak istediğinizde direkt olarak 7/24 kullanabilirsiniz.

Rotabet Papara

Rotabet güncel giriş papara kullanıcıların son zamanlarda en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir. Çünkü gerek bankalarla direkt bir iletişimi olmaması gerektiği İnternet ortamında olması ve borç olayına çok yatkın olmaması sayesinde ve sunduğu promosyonlar ile kullanıcıların dikkatini çeken bir ödeme yöntemidir. Bu papara yöntemi internetten bir hesap açma ile elde edilebilen bir hesap sayesinde hesabınıza var olan miktardan paralar gönderebileceğiniz, ödeyebileceğiniz bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde hem güvenliğiniz artar, hem de çok daha rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Aynı şekilde paparada 7/24 kullanılan bir yöntem olmakla birlikte yalnızca papara ile ödeme yaparken yapmadan hemen önce canlı destek ekibinden güncel papara hesap numarasını öğrenmelisiniz.

Rotabet Banka Havale Yöntemi

Rotabet banka havale yöntemi kullanıcıların çok eski ve aşina olduğu bir yöntemdir. Bu yöntemde kullanıcılar banka hesaplarından Rotabet hesaplarına para aktarım gerçekleştirirler ve bunu havale yöntemi ile yaparlar. Havale yönteminin en sıkıntılı tarafı bazen zaman kısıtının oluşmasıdır. Bu zaman kısıtı da bankaların oluşturduğu bir kısıttır. Yani her bankanın birbirine anlaşması olmadığı dolayısıyla yalnızca iş saatleri süresinde de aktarım yapabilirler ve bu da kullanıcılar için sorun oluşturur fakat Rotabet herhangi bir zaman sıkıntısı yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir